Друк

Акція «Допоможи армії!»

IMG 9455-12З  1 по 9 вересня 2014 року в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області тривала акція «Допоможи армії». Всього зібрано 5 847 грн. Саме таку суму нарахувала комісія у складі представників школи та класних батьківських комітетів. Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим членам нашої великої шкільної родини! 

Представники школи та члени учнівського самоврядування передали волонтеру «Білоцерківської волонтерської групи» Задорожній Наталії Юріївні ліки для військовослужбовців, що знаходяться у зоні АТО.

Також цього дня було передано ліки для військовослужбовців, що знаходяться на лікуванні у Білоцерківському шпиталі. Список необхідного  надав начальник шпиталю Самарський Микола Іванович та його підлеглі.

IMG 9455-13

Завітали ми й до розташування 72-ої окремої механізованої бригади. Виявилось, що військові потребують негайної допомоги у ремонті двигуна санітарної машини, яка незабаром відправиться до зони АТО. Виділено кошти на такий ремонт.

Учні 4-х класів зібрали солодощі для наших захисників, написали листи, виготовили українські сувеніри. 9 вересня 2014 року старшокласники допомогли молодшим товаришам відправити зібране у військову частину, з якої того дня на передову відправилося авто.

Акція триває й до неї долучаються все більше членів нашої шкільної родини.

IMG 9455-11