Друк

Україна – це ми!

DSC 2272-4Під такою назвою на Ставищенщині було реалізовано проект, метою якого стало об’єднання жителів району для взаємного прояву патріотизму. Автором проекту та ініціатором проведення його заходів стала координаційна рада районної асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона».

У рамках проекту в навчальних закладах району випускали інформаційні буклети, стінгазети, започатковували відповідні рубрики на веб-сайтах, де висвітлювали інформацію про нашу Батьківщину – державу з героїчним минулим і багатою культурною спадщиною. Також педагоги у творчому тандемі з учнями і вихованцями створювали інформаційні куточки «Моя Батьківщина – Україна», проводили різноманітні акції, флеш-моби, конкурси, відкриті уроки, хвилини пам'яті тощо.

DSC 2272-1

Заключним етапом проекту став масовий захід, який передбачав створення «живого ланцюга» патріотів України на вулицях Ставища та сіл району.  Так, 25 квітня 2014 року учні та педагоги навчальних закладів і просто небайдужі жителі Ставищенщини вийшли в центр рідного селища, щоб висловити власну громадянську позицію, свою любов до України. 

DSC 2272-2

DSC 2272-3