Друк

Мужності хоробрих – вклонімось доземно…

01 30-49Ми вдячні тим, хто у лиху годину

Сміливо йде у бій у вирішальний час.                        

Солдати, знайте! Ненька Україна

І ми усі підтримуємо вас!

 

Ці слова з дитячого вірша стали лейтмотивом благодійних акцій, які провели діти Васильківщини в усіх навчальних закладах району з 27 вересня по 29 жовтня 2014 року.

 

01 30-50

Вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості на центральному майдані смт Гребінки організували патріотичний захід «Моя країна – Україна!», у рамках якого проведено  акцію «Лист пораненому», «Голуб миру», «Дитячі малюнки – захисникам України», аукціон дитячих виробів декоративно-ужиткового мистецтва, ярмарок сувенірів, виготовлених власними руками, конкурс дитячих малюнків на асфальті «Ми – за мир!», флеш-моб «Україно – єднайся!».

01 30-51

За участю захисників Вітчизни, які в цей час перебували у відпустках, на лікуванні та реабілітації після поранень, для підростаючого покоління проведено виховні години мужності «Нашу Україну збережемо», «Історія мужності і звитяги». Лідери учнівського самоврядування Великовільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. організували зустріч з воїнами спецроти Київського козацького полку ім. Тараса Шевченка, які допомагали захищати  українські кордони  на пункті пропуску «Новоазовськ». Учні уважно слухали розповіді бійців, з цікавістю розглядали армійську аптечку, приміряли амуніцію, тримали в руках бойову зброю.

01 30-52

Делегація учнів Мархалівської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідала поранених бійців у Головному військовому клінічному госпіталі та передала їм кошти на лікування.

Учні Ксаверівської, Яцьківської, Вільшансько-Новоселицької загальноосвітніх шкіл зібрали посилки з продуктами та теплими речами та передали  її через волонтерів для бійців АТО, зокрема батальйону «Айдар».

01 30-53

За період проведення акції «Діти Васильківщини – воїнам АТО» зібрано кошти в сумі 86500 гривень, які були спрямовані на підтримку воїнів АТО та їх сімей, на лікування поранених під час бойових дій.