Друк

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

IMG 9825     В День української писемності та мови учні та педагоги КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» зібрались в затишних класах, щоб разом з тисячами українців написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

 

IMG 9812
     Традиційно в цей день вихованці школи під керівництвом учителів української мови та літератури розповідають про зародження української писемності, вивчають вірші, прислів’я та вислови про українську мову, готують спеціальний випуск газети «Рідне слово».

IMG 9872    На святі звучали поезії про мову. Діти з цікавістю відповідали на питання вікторини «Знавці мови». На звершення – всі разом виконали пісню «Гімн української мови».

     Українська мова – невичерпне джерело, скарбниця народного духу, порадник і вчитель тим, хто її любить і шанує. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Для нас і вихованців нашого закладу сьогоднішнє свято сформувало внутрішню потребу глибоко вивчати і шанувати рідну мову – безцінний скарб, який дістався нам у спадок.