Друк

«Увага! Діти на дорозі!»

IMG 8345    Швидкий розвиток транспортної мережі у нашій країні вимагає від усіх учасників дорожнього руху чіткого виконання і суворого дотримання правил поведінки на вулиці. Особливо це стосується дітей. Безпека дітей на вулиці залежить насамперед від того, як вони себе поводять, наскільки уважні і здатні орієнтуватися в складних умовах.

    Тому педагоги, КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» з 09 по 13 вересня 2019 року провели тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». Цікавою і змістовною відбулась зустріч дітей з поліцейськими Васильківського відділу поліції та сектору реагування патрульної поліції, які розповіли учасникам дорожнього руху, як слід поводитися під час перетину дороги на пішохідному переході, чи за його відсутності; застерегли від рухливих ігор поблизу проїжджої частини. А діти разом зі своїми батьками намалювали малюнок-план безпечної дороги додому.IMG 8354

   Також, із настанням осіннього періоду та скороченням світлового дня, правоохоронці нагадали школярам про важливість світлоповертаючих елементів на одязі та речах, щоб бути найбільш помітними на дорозі.

    А набуті знання дітлахи закріпили на практиці. На змодельованому перехресті розіграли ситуації, які найчастіше виникають на проїжджій частині. Діти ознайомились з основними жестами регулювальника та пригадали, якому спеціальному автотранспорту необхідно надати перевагу на дорозі. Школярі змогли відчути себе справжніми поліцейськими, приміряти елементи форменого одягу та посидіти за кермом службового автомобіля.IMG 8379

    Протягом днів безпеки дорожнього руху учні вивчали значення дорожніх  знаків. Вихованці 1- 4 класів змагалися у конкурсі малюнку «Дорожні знаки», хто краще намалює дорожній знак та розповість, які з них  потрібні для пішоходів, а  які - водіям.

    У приміщенні закладу організували виставку наочних посібників з правил дорожнього руху. Діти виконували творчі вправи за збірниками О.А. Тимовський «Дорожня грамота для дітей» та А.Й. Француз «Автобукварик»: розв’язували кросворди, розфарбовували дорожні знаки, відгадували загадки та зашифровані слова.

    Школярі запевнили поліцейських і вихователів, що будуть слухняними пішоходами, а отриманими знаннями та враженнями від проведених заходів поділяться із друзями та батьками.