Друк

Освітяни Богуславщини зібрались на Стратегічній сесії

  IMG 0107   Майбутнє України за цілеспрямованою молоддю. Саме тому, 12 вересня 2019 року, освітяни Богуславщини зібрались на Стратегічній сесії, щоб обговорити головні аспекти цілей та завдань у формуванні нового покоління громадян України.

    Сесія відбулась на базі Богуславського академічного ліцею №1 за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської РДА О. Салати, завідувача відділу управління закладами освіти КОІПОПК С. Сушко, начальника відділу освіти О. Поліщук, керівників закладів освіти та їх заступників.IMG 0132

      Під час заходу увагу було зосереджено на:

-аналізі розвитку освіти Богуславщини за 2014-2018 роки та визначення позитивних тенденцій у розвитку освіти в 2019 році;

- перевагах, викликах та ризиках перспективного розвитку освіти на період до 2027 року;

-визначенні стратегічних напрямів розвитку галузі освіти на період до 2027 року та пріоритетних завданнях для їх досягнення.

     До обговорення даних питань долучились всі присутні. Керівники закладів освіти висвітлили своє бачення з визначення стратегічних напрямів розвитку галузі освіти та пріоритетні завдання для їх досягнення, з різних напрямів, а саме:

- розвиток дошкільної освіти

- розвиток початкової освіти

- створення закладів нового типу

- запровадження автономії закладів освіти

- розвиток опорного закладу

- розвиток профільної освіти, успішний випускник

- розвиток ІРЦ

- розвиток позашкільної освітиIMG 0189

    Сергій Іванович Сушко узагальнив сказане, визначив позитивні тенденціі та напрями розвитку освіти Богуславщини, а начальник відділу освіти, за результатами засідання оголосила Рішення.