Друк

Першовересень кличе до школи

DSC06919    Першовересневе свято виявилося незвичайним у всіх відношеннях: за рекомендаціями НУШ тепер і святкування відбувалося у новому форматі. У КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» до цього поставилися досить відповідально. Замість традиційної «лінійки» наша шкільна спільнота зібралася у родинне півколо: лунали щирі слова вітання з початком нового навчального року з вуст заступника директора Нич Володимири Володимирівни та гостей. Раді були привітати нашого випускника – гордість нашої школи, Гусака Миколу Михайловича, ліцеїста Київського Військового ліцею імені І.Богуна. Звучав державний гімн України.

DSC06885    Пролунав «першовересневий передзвін», який оголосив початок нового навчального року. У центрі уваги, звичайно ж, були  першокласники! Хоча й решта школярів не були обділені увагою. І за традицією першими у гостинно відчинені двері храму науки у супроводі батьків та першої вчительки,Тараненко Наталії Василівни, зайшло наше молоде покоління – новоспечені школярі НУШ.

DSC06899   Та на цьому все серйозне завершилося: на території нашого закладу було проведено квест-гру «Пошук скарбів», облаштована фото-зона, де всі охочі мали можливість сфотографуватися. Також організовано флешмоб «Я люблю рідну школу», а на завершення свята був солодкий сюрприз - діти поласували різноманітними смаколиками.