Друк

Семінар «Організація реабілітаційних послуг особам з інвалідністю»

 image002  07 - 08 червня 2019 року ВГОІ «Інститут реабілітації та соціальних технологій» спільно з Київським обласним осередком, департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», Центром проблем імплементації європейського соціального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та іншими партнерами проведено навчальний семінар «Організація реабілітаційних послуг особам з інвалідністю».

   Захід відкрив директор КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» В. Ружицький, який наголосив на важливості соціальної стратегії розвитку коледжу, інновацій щодо впровадження інклюзивної освіти, що має включати реабілітаційні послуги. Також він наголосив на співпраці коледжу та Київського обласного осередку ВГОІ «Інститут реабілітації та соціальних технологій».image004

   Голова Київського обласного осередку ВГОІ «Інститут реабілітації та соціальних технологій» Слободянюк С.Б. презентував роботу "Майстер-студії", підкреслив важливість трудової реабілітації як важливої соціалізації осіб з інвалідністю. Сергій Борисович наголосив на технічних характеристиках роботи "Майстер-студії", презентував її роботу щодо розробки та виготовлення сувенірної продукції. Особи з інвалідністю різних нозологій (двадцять осіб) мають можливість під керівництвом інструкторів виготовляти сувеніри-магнітики. Робота "Майстер-студії" показала позитивні результати щодо трудореабілітації людей з інвалідністю.

  Підбиваючи підсумки навчального семінару, присутні обговорили особливості роботи "Майстер-студії", акцентували увагу на необхідності удосконалення її роботи та необхідності системного розвитку.