Друк

Всесвітній День вишиванки

 IMG 20190516 103839  16 травня вся Україна святкує День вишиванки. Всі учні, вчителі , вихованці дитячих садків та вихователі закладів освіти міста Переяслава Хмельницького долучилися до свята вишиванки. На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся флешмоб "Вишиванка цвіте над Україною", в 1-11 класах були проведені інформаційні хвилини "Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі", учні 1 класу зняли відеопривітання "Сорочку матуся вишила мені".

  В закладах освіти відбулися святкові лінійки, присвячені Дню вишиванки. Учні та вчителі декламували вірші, брали участь у вікторинах, співали народні пісні, провели виховний захід «Я — українець, і цим я горджуся», виховні години «Вишиванка моя гордість», парад вишиванок та конкурс малюнків на асфальті «Вишиваночка моя».IMG 20190516 110227

   Учні гімназії провели флешмоб, у якому продемонстрували красиві, яскраві та неповторні вишиті сорочки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів. По класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.IMG 5192

   У ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 сьогоднішній день пройшов під гаслом: «Вишиванка — це символ здоров’я, краси, щастя, любові…».

  Це свято відзначили і вихованці закладів дошкільної освіти. Діти з піднесеним настроєм розказували вірші та співали пісні, чим величали Україну та українців.

   Вся велика садкова родина та колективи закладів дошкільної освіти замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня дошкільнята ознайомилися з історією вишиванки, піснями про вишиту сорочку На території закладів було проведено флешмоби під музичний супровід.