Друк

Змагання з легкої атлетики закладів загальної середньої освіти Рокитнянського району та Рокитнянської ДЮСШ

P90509 121042   09 травня 2019 року на спортивному комплексі «Рокитне» відбулися фінальні районні змагання з легкої атлетики, шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, роликових ковзанів серед команд закладів загальної середньої освіти Рокитнянського району та Рокитнянської ДЮСШ на призи групи компаній «Comspec». Змагання приурочені Дню перемоги розпочалися фінальною грою з футболу між командами «Динамо» - відділення поліції та «Шахтар-Рокитне», яка складена виключно з випускників Рокитнянської ДЮСШ відділення футболу. Перемогу з рахунком 2:0 святкувала команда «Шахтар-Рокитне», яка нагороджена перехідним кубком групи компаній «Comspec».

   По закінченню відкриття змагань, першими на старт вийшли учні Рокитнянської ДЮСШ відділення лижних гонок на роликових ковзанах, серед юнаків 2007-2009 р.н. перемогу святкував Ярослав Дроваль (с.Насташка), ІІ місце у Назара Пономаренка (смт Рокитне), ІІІ м Артем Одрин (смт Рокитне). У дівчат 2007-2009 р.н. І м Уляна Лугова (смт Рокитне), ІІ м Уляна Федоткіна (с.Насташка), ІІІ м Ангеліна Григоренко (с.Острів).P90509 123359

   На старт з легкої атлетики серед учнів 1-4 класів вийшли команди сформовані з батьків та дітей (2 батька+2 мами+2 хлопчики+2 дівчинки). В естафетному забігу І місце святкувала команда Синявського НВК № 2 у складі сім’ї Рогатюк, сім’ї Маркович, ІІ команда Острівської ЗОШ сім’ї Григоренків, сім’ї Січкар, Софії Волкової, ІІІ команда Синявського НВК № 1 у складі сім’ї Рухаленко, сім’ї Сахно.P90509 164019

   У змаганнях з легкої атлетики, які розпочалися одночасно серед учнів 5-9 класів, 10-11 класів з бігу на 60 м, 100 м, стрибків в довжину з розбігу, штовхання ядра та змішаної естафети 4х100 м (2 хл. + 2 дів.). Переможцями та призерами стали:

Біг 60 м (5-9 кл.) дівчата: І м – Уляна Лугова (ЗОШ № 3), ІІ м – Яна Овсійчук (Житньогірська ЗОШ), ІІІ м – Настя Кривогуб (ЗОШ № 5), юнаки: І м – Антон Мітлицький (районний ліцей), ІІ м – Антон Висоцький (Синявський НВК), ІІІ м – Андрій Зінченко (ЗОШ № 3).

Біг 100 м (10-11 кл.) дівчата: І м – Дарина Сьомка (ЗОШ № 1), ІІ м – Марія Григоренко (ЗОШ № 2), ІІІ м – Софія Стаднік - (районний ліцей), юнаки: І м – Максим Федоров (ЗОШ № 3), ІІ м – Сергій Мітлицький (Синявський НВК), ІІІ м – Сергій Прихідько (Запрудянська ЗОШ).

Стрибки в довжину (5-9 кл.) дівчата: І м - Анна Пилипець (Савинецьке НВО), ІІ м – Карина Новікова (Шарківський НВК), ІІІ м – Уляна Лугова (ЗОШ № 3), юнаки: І м – Сергій Майстренко (Житньогірська ЗОШ), ІІ м – Сергій Зінченко (ЗОШ № 3), ІІІ м – Артем Коваленко (районний ліцей).

Стрибки в довжину (10-11 кл.) дівчата: І м – Анна Пантюк (ЗОШ № 1), ІІ м – Вікторія Сукало (ЗОШ № 3), ІІІ м – Анастасія Юрченко (районний ліцей), юнаки: І м - Ярослав Ратушний (Синявський НВК), ІІ м – Артур Балян (Ольшаницька ЗОШ), ІІІ м – Владислав Мовчан (ЗОШ № 3).

Штовхання ядра (5-9 кл.) дівчата: І м – Влада Яременко (ЗОШ № 1), ІІ м – Вікторія Козачук (ЗОШ № 2), ІІІ м – Діана Шаханова (ЗОШ № 4), юнаки: І м – Владислав Саєнко (Синявський НВК), ІІ м – Ярослав Осмокеску (ЗОШ № 5), ІІІ м – Богдан Пономаренко (Насташівська ЗОШ).

Штовхання ядра (10-11 кл.) дівчата: І м – Наталія Цупра (Телешівське НВО), ІІ м – Анастасія Сатиренко (районний ліцей), ІІІ м – Катерина Ковтун (Синявський НВК), юнаки: І м – Богдан Шидловський (ЗОШ № 1), ІІ м - Сергій Серебряков (Телешівське НВО), ІІІ м – Володимир Крупка (Синявський НВК).

В змішаній естафеті 4х100 м (2 юн. + 2 дів.)

(5-9 кл.) І м – команда районного ліцею: Софія Стаднік, Анна Васільєва, Антон Мітлицький, Роман Доліненко, ІІ м – команда Житньогірської ЗОШ: Яна Овсійчук, Ірина Довбня, Сергій Майстренко, Сергій Липовенко, ІІІ м – команда Рокитнянської ЗОШ № 3: Марія Романенко, Уляна Лугова, Андрій Зінченко, Владислав Мовчан.

(10-11 кл.) І м – команда ЗОШ № 3: Сергій Стороженко, Максим Федоров, Вікторія Сукало, Марія Григоренко, ІІ м – команда ЗОШ № 1: Дарина Сьомка, Богдан Шидловський, Денис Кононенко, Анна Пантюк, ІІІ м – команда районного ліцею: Софія Стаднік, Ольга Манич, Михайло Буренок, Василь Юрченко.

В змаганнях серед шахістів, переможці визначились так, юнаки: І м – Рафат Альбакрі (Ольшаницька ЗОШ), ІІ м – Назар Ліповцов (Синявський НВК), ІІІ м – Назарій Каліка (районний ліцей), дівчата: І м – Версавія Долінська (Синявський НВК), ІІ м – Лілія Барибіна (Житньогірська ЗОШ), ІІІ м – Катерина Кравчук (Ромашківська ЗОШ).

У змаганнях із шашок юнаки: І м – Сергій Серебряков (Телешівське НВО), ІІ м – Микола Пащенко (Телешівське НВО), ІІІ м – Арсен Скрипка (Синявський НВК), дівчата: І м – Альона Кононенко (Синявський НВК), ІІ м – Аліна Костенко (Синявський НВК), ІІІ м – Яна Коваль (Телешівське НВО).

У змаганнях з настільного тенісу юнаки: І м – Вадим Сатир (Синявський НВК), ІІ м – Вячеслав Гурський (Синявський НВК), ІІІ м – Ростислав Кравчук (Маківський НВК), дівчата: І м – Софія Кравчук (Ромашківська ЗОШ), ІІ м – Катерина Романина (ЗОШ № 3), ІІІ м – Наталія Цупра (Телешівське НВО).

У змаганнях з гирьового спорту: І м – Володимир Крупка (Синявський НВК), ІІ м – Олександр Сахно (Синявський НВК), ІІІ м – Богдан Шидловський (Синявський НВК).

По результатам змагань з легкої атлетики загальнокомандні місця серед ЗОШ І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. 5-9 класів розподілилися так: 1 м - ЗОШ № 3, 2 м - районний ліцей, 3 м - Житньогірська ЗОШ, 4 м - Шарківський НВК, 5 м - ЗОШ № 1, 6 м - ЗОШ № 5, 7 м - Синявський НВК, 8 м - ЗОШ № 2, 9 м - Савинецьке НВО, 10 м - Острівська ЗОШ, 11 м - ЗОШ № 4, 12 м - Ольшаницька ЗОШ, 13 м - Насташівська ЗОШ, 14 м - Маківський НВК, 15 м - Телешівське НВО, 16 м - Запрудянське НВО.

Загальнокомандні місця з легкої атлетики серед ЗОШ І-ІІІст. 10-11 класів розподілилися так: І м – ЗОШ № 3, ІІ м – ЗОШ № 1, ІІІ м – Синявський НВК, ІV м – районний ліцей, V м – Запрудянське НВО, VІ м – Телешівське НВО, VІІ м – Ольшаницька ЗОШ, VІІІ м – Житньогірська ЗОШ, ІХ м – Острівська ЗОШ, Х м – ЗОШ № 2, ХІ м – Насташівська ЗОШ.

Призерів, переможців змагань у всіх видах відзначили грамотами, медалями, пам’ятними призами, за командні місця нагороджені кубками та дипломи.