Друк

Юні науковці Київщини святкують перемогу

59651964 2363117413907676 6901960836344971264 o 1   Потужна команда юних науковців та інтелектуалів Київщини успішно представила область на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся 2-7 травня 2019 року Києві. Перші травневі дні, безперечно, стали хвилюючими і напруженими для кожного з них, адже отримати перемогу в наймасштабнішому всеукраїнському конкурсі надзвичайно престижно, хоча й дуже складно.

Проте команда Київщини достатньо успішно та результативно представила більшість наукових відділень Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України. У командній скарбничці МАНівців нашої області – 23 медалі, з них 5 золотих, 6 срібних, 12 бронзових! Приємним є і той факт, що серед переможців більше половини – представники секцій природничо-математичного профілю та STEM-напрямів сучасної освіти, розвиток яких наразі має пріоритетне значення в освіті Київщини.DSC 0887

   Надзвичайно високі результати продемонстрували юні дослідники у секціях «Прикладна математика»», «Науково-технічна творчість та винахідництво», «Екологія», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Соціологія», виборовши І місця та ставши володарями золотих медалей.DSC 0905

   Успішно представили Київщину і учні-члени МАН у секціях «Правознавство», «Хімія», «Селекція та генетика», «Історія України» «Кримсько-татарська гуманітаристика» «Всесвітня історія», отримавши почесне друге місце у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту. Достойною і результативною стала й перемога володарів бронзових медалей у секціях «Технології програмування», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Зарубіжна література» «Українська мова», «Іспанська мова», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Журналістика», «Загальна біологія», «Зоологія, ботаніка», «Ветеринарія та зоотехнія», «Лісознавство», «Гідрологія».DSC 0830

    Учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту привітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, зазначивши, що присутні у залі – це «наша надія, надія на ту велику силу молоді, яка здатна думати інакше. Бо те, що ви тут, і те, що ви робите, вже свідчить, що ви можете дивитися на багато речей інакше, бачити нові шляхи розвитку майбутнього України та людства в цілому. Дуже часто говорять про проблеми, які нас оточують, але для того, щоб йти вперед, потрібно мати візію. Ви вже вливаєтесь в когорту людей, які рухатимуть цивілізацію і Україну вперед», – зазначила Лілія Гриневич.

   Виступаючи перед фіналістами, Лілія Гриневич також дала їм три поради – цінували людей навколо, цінувати свій час, а також не забувати про важливість внутрішніх цінностей.DSC 0899

   Дипломи та медалі переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН вручив Президент Малої академії наук Станіслав Довгий.DSC 0952

   Фінальним акордом, чудовим подарунком для учасників тижневого інтелектуального марафону став енергетичний сплеск музики – виступ однієї з улюблених українських гуртів SKAIBAND!DSC 0989

  Вітаємо талановитих дітей Київщини – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – 2019. Пишаємось вами, юні інтелектуали:

І місце

Кацімон Тетяна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної рад (Секція «Соціологія»);

Яковенко Марія, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Білоцерківської міської ради (Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»);

Захарова Єлизавета, учениця 10 класу Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради (Секція «Прикладна математика»);

Івахнюк Віктор, учень 11 класу опорного загальноосвітнього навчального закладу Новоолександрівський навчально-вихований комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівської районної ради (Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»);

Андрієвська Вікторія, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяслав-Хмельницької міської ради (Секція «Екологія»).

ІІ місце

Копилов Максим, учень 11 класу Бучанської Української гімназії Бучанської міської ради (Секція «Всесвітня історія»);

Михайлюк Дмитро, учень 8 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради (Секція «Хімія»);

Ходаківська Анна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради (Секція «Селекція та генетика»);

Падлевська Анастасія, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради (Секція «Історія України»);

Солоненко Ольга, учениця 9 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради (Секція «Правознавство»);

Рамазанова Шекурє, учениця 11 класу Бучанської Української гімназії Бучанської міської ради (Секція «Кримсько-татарська гуманітаристика»).

ІІІ місце

Квашук Даниїл, учень 11 класу Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради (Секція «Журналістика»);

Куліков Максим, учень 11 класу Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради (Секція «Зарубіжна література»);

Іванченко Вікторія, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу   навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради (Секція «Українська мова»);

Волочай Мілана, учениця 11 класу Іванківського районного ліцеюІванківської районної ради(Секція «Іспанська мова»);

Коновал Діана, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради (Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»);

Ковальська Марія, вихованка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Переяслав-Хмельницької міської (Секція «Гідрологія»);

Кузавка Артем, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради (Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»);

Буренков Олег, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» –   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради (Секція «Технології програмування»);

Никоненко Анна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 імені М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради(Секція «Загальна біологія»);

Мачулін Даніїл, учень 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради (Секція «Зоологія, ботаніка»);                                      

Гаркавий Назарій,учень 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» Сквирської районної ради (Секція «Ветеринарія та зоотехнія»);

Максименко Емілія,учениця 10 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради (Секція «Лісознавство»).DSC 0526

    Вітаємо юних дослідників з перемогою!

    Дякуємо педагогам, які на високому рівні підготували дітей до участі в конкурсі-захисті!