Друк

В Ржищівському будівельному технікумі відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

 IMG 3c604b805eea6b47feb42c9b9aba80f1 V   У житті кожної людини настає час, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – обрати ту справу, яка «до душі», з якою буде пов’язне майбутнє. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя. Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. Добре, коли складається нагода безпосередньо побувати в закладах освіти та отримати особисте враження.
  DSC 0016 16 квітня 2019 року в Ржищівському будівельному технікумі з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій, презентації закладу, за підтримки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FESTOK», під час проведення якого всі бажаючі мали можливість дізнатися з перших уст про освіту, умови та особливості навчання, переваги одного із найстаріших та єдиного будівельного обласного закладу вищої освіти, що здійснює підготовку молодших спеціалістів. До нашого закладу завітало 182 школярів-випускників шкіл Київщини – майбутніх абітурієнтів.
Після реєстрації гості технікуму мали можливість ознайомитися з агітаційними матеріалами, зробити фото на згадку в оригінальній фотозоні, а також зіграти партію в напільні шахи чи розгадати головоломки. Приємну та доброзичливу атмосферу створювали викладачі, працівники та студентське самоврядування закладу.DSC 0142
    На майбутніх абітурієнтів чекав захоплюючий квест «За крок до студентства», під час якого вони мали змогу ознайомитися з усією територією технікуму: навчальними аудиторіями, спортивними залами та стадіоном, майстернями для проходження навчальних практик, аудиторіями курсового та дипломного проектування, сучасними кабінетами автоматизованих систем проектування, кабінетом навчальної бухгалтерії, автодромом, та гуртожитками, а також попрацювати із сучасними геодезичними приладами, без яких неможлива робота будівельника — теодолітом та нівеліром, і, що не менш важливо, — смачно пообідати в їдальні технікуму. Крім того, в рамках фестивалю відбулися змагання із футзалу для дівчат-підлітків і було розіграно Кубок РБТ, присвячений річниці Чорнобильської трагедії. У змагання брали участь команди Баликощучинської ЗОШ І-ІІ ст., Піївської ЗОШ І-ІІІ ст., Ржищівської ЗОШ І-ІІ ст., Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ст. та команда Ржищівського будівельного технікуму.DSC 0249
   На завершення учасники фестивалю «ПРОФ FESTOK» відвідали святковий концерт. З вітальним словом до присутніх звернулася завідуюча денним відділенням Оксана Петрівна Попченко та нагородила найактивніших учнів-учасників квесту дипломи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, а також грамотами Ржищівського будівельного технікуму. Переможцям змагань із футзалу, команді Ржищівської ЗОШ І-ІІ ст., Піївської ЗОШ І-ІІІ ст. та Балико-Щучинської ЗОШ І-ІІ ст..було вручено Кубки РБТ та медалі, а решта команд-учасниць були нагороджені грамотами та індивідуальними призами.
   Школярі отримали багато корисної та цікавої інформації про навчання в закладі освіти, про виховну діяльність в технікумі та перспективи обраного фаху. Учні залишали стіни нашого закладу з гарними враженнями й позитивними емоціями.