Друк

День гостинності у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей»

IMG 20190411 112053   11 квітня у ліцеї відбувся профорієнтаційний захід в рамках молодіжного фестивалю «ПРОФ FESTOK», який відвідали 130 учнів закладів загальної середньої освіти м. Ржищева, Ржищівської територіальної громади, м. Кагарлика та Кагарлицького району, м. Узина Білоцерківського району, окремі учні Обухівського району.

    Кожна група учнів знайомилася з професіями нашого закладу, які були представлені окремим локаціями: «Яскраві акценти сервірування», «Кулінарне асорті», «Солодкий променад», «Приборкувачі «залізного коня»», «Володарі керма». Випускники шкіл переглянули майстер-класи від учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання і мали змогу випробувати себе у ролі кухаря, офіціанта, кондитера, тракториста, водія. Бажаючих було дуже багато, і всі отримали задоволення від роботи.IMG 20190411 105505

    Почесним гостем фестивалю став іспанський шеф-кухар Фернандо Мельчор, який увійшов до 10 кращих шеф-кухарів м. Києва, брав участь в телевізійному шоу «Майстер-шеф» як експерт, працював у кулінарній академії Ектора Хіменеса-Браво. Відомий шеф-кухар надав рекомендації молоді щодо професійного успіху, а його майстер-клас з приготування паельї викликав неабияку цікавість.

  P4114731 Під час підведення підсумків фестивалю з вітальним словом до випускників шкіл звернувся директор ліцею Віктор Гордієнко. Переможці конкурсів були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, а найбільш активні учні отримали дипломи ліцею та подарунки. Учні закладу - учасники обласних конкурсів фахової майстерності з професій «Офіціант» та «Кухар» були нагороджені грамотами виконавчого комітету м. Ржищева.

  День гостинності пройшов у невимушеній дружній атмосфері, а учасники фестивалю дізналися більше про робітничі професії та отримали позитивні емоції.