Друк

Відбіркові тури обласного етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП

IMG 4278  4-5 квітня 2019 року в містах Миронівці та Переяслав-Хмельницькомувідбулисявідбіркові тури обласного етапу XXVI  Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, участь в якому взяли 23 команди Київської області. Організатор фестивалю – Головне  управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області та департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Захід проведено з метою формування культури безпеки життєдіяльності серед дітей та учнівської молоді, формування в них поваги до професії рятувальника, популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

 IMG 4684 Учасники фестивалю дуже хвилювались та все ж таки були налаштовані дуже рішуче. Перемогти хотіли всі! Діти достойно тримались на сцені, намагаючись чим більш вразити глядачів та компетентне журі. Свою творчу майстерність, креатив юні пожежники  показали під час представлення команди, а також конкурсу «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами». І їм це вдалося!.       По завершенню конкурсів діти з нетерпінням чекали на оголошення результатів змагань.IMG 5158

   Визначати переможцівдля журі – це не легка справа. Адже виступи талановитих учасників були змістовні,  оригінальні та дотепні. Однак рішення журі прийнято відповідно  отриманих командою балами в кожній із номінацій фестивалю. Тож перемогу здобули:

4 квітня у м. Миронівці було визначено таких переможців:

 І місце

 –команда «Круті перці»Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

−команда «Додай води» Богуславської спеціалізованої школи №1;

ІІ місце

− команда «Запал» Обухівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3−ліцей»;

ІІІ місце

 – команда «Екстрім» Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. П. Мельника;

5 квітня у м. Переяслав-Хмельницькому було обрано таких переможців:

І місце

– команда «Коротко і ясно» Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18;

ІІ місце

– команда «FireFlash» НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» −ЗОШІ ступеня»;

ІІІ місце

– команда «Boom» Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.IMG 5170

     Сподіваємося, що команди, які змагатимуться у фіналі обласного етапу фестивалю, який відбудеться у травні 2019 року , здивують глядачів та журі ще яскравішими виступами. Бажаємо їм перемоги!