Друк

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти ЗПТО Київщини

4323   27-28 березня 2019 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар» на базі державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище». 18 учасників конкурсувиконували завдання теоретичного і практичного туру, робота над якими проходила організовано, творчо і продуктивно. Особливо хвилюючим і захоплюючим було змагання у практичному турі, який передбачав приготування основної страви і десерту. Всі конкурсанти виявилися справжніми професіоналами, а їх страви — витворами мистецтва, тому це істотно ускладнило прийняття рішення членами журі.  

Результатом дводенної запеклої боротьби серед учасників стало визначення наступних переможців:

   І місце — Ярослав Ступін — учень ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва і сервісу».

   ІІ місце — Мирослава Вихренко — учениця ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище»,

      Юлія Данилець — ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти»;

   ІІІ місце — Богдан Горносталь — учень ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти»,

      Ігор Руських — учень ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу»,

      Валентина Конюх — учениця ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».4325

   Окрім того, кожного з учасників було відзначено дипломами в окремих номінаціях, як-то «Естетика поєднання основної страви та елементів декору», «Ексклюзивне оформлення десерту», «Майстерність у розкритті палітри смакових якостей приготованої страви» тощо.

  У рамках конкурсу з професії «Кухар» для майстрів виробничого навчання відбулось засідання методичної секції педагогічних працівників за напрямом «Громадське харчування», проведення господарями закладу майстер-класів з професії «Кухар», організація масштабного профорієнтаційного заходу для учнів закладів загальної середньої освіти Сквирщини. Також родзинкою культурної програми для учасників і гостей конкурсу стала надзвичайно цікава екскурсія до ландшафтного парку у с. Буки, організована господарями місця проведення змагань.

  Безперечно, для конкурсантів та їх наставників участь у цьому конкурсі стала провідним мотиватором для перевірки своїх сил, надала можливість заявити про себе, навчитись чомусь новому та стимулювала прагнення до нових вершин.