Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

   J0Nq7TQ  Весна цього року для інтелектуально обдарованої молоді Київщини традиційно розпочалася із серйозного випробування, яким став IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р.
   91 старшокласник – стільки талановитихучнівнашої області змагалися в різних куточках України за право називатися найсильнішими. Результат наполегливої праці не забарився – 35 дипломів переможців І, ІІ і ІІІ ступенів – гідне представлення регіону.
     У кожного переможця своя історія, свій шлях до успіху. І ця перемога не лише олімпійців, а цілої команди: учителів, тренерів, наставників, друзів і батьків. "Одна бджола мало меду наносить", – кажуть у народі. Тож кожен відчув, як приємно працювати в колі однодумців, як цінно мати поруч надійне плече: коли тобі довіряють і ти довіряєш, як собі.6160 n
   Щиро вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад. Продовжуйте впевнено йти до нових вершин, наснаги вам і подальших творчих успіхів.
      Слова щирої вдячності адресуємо педагогам, які підготували переможців, батькам та рідним учасників!3463 n

      Діти – це майбутнє країни. У Київщини – чудове майбуття!
 
        Географія – 18 – 22 березня 2019 року, м. Миколаїв:
 
  1. Бузюн Артем Євгенович, учень 8 класу Броварської гімназії імені Степана Олійника Броварської міської ради Київської області (І місце).
  2. Мирончук Дмитро Олександрович, учень 9 класу Глибоцької загальноосвітньої школи I-III ступенів Бориспільської районної ради Київської області (І місце).
  3. Тарасьонок Дмитро Євгенович, учень 9 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області (І місце).
  4. Андрущенко Василь Ігорович, учень 10 класу Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІ місце).
  5. Коваль Владислава Владиславівна, учениця 9 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області (ІІІ місце).
  6. Скварчинський Андрій Іванович, учень 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради (ІІІ місце).
  7. Пасілецький Віктор Володимирович, учень 11 класу Броварської гімназії імені Степана Олійника Броварської міської ради Київської області (ІІІ місце) .4656 o
 
       Біологія – 18 – 23 березня 2019 року, м. Харків:
 
  1. Кохан Аліна Анатоліївна, учениця 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (І місце)
  2. Швей Євген Денілович, учень 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (ІІ місце).
  3. Шкроб’як Антоніна Сергіївна, учениця 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (ІІ місце).
  4. Мачулін Данііл Сергійович, учень 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» Білоцерківської міської ради Київської області (ІІ місце).
  5. Сабадаш Максим Олександрович, учень 9 класу Васильківський академічний ліцей «Успіх» Васильківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
  6. Бабич Катерина Ярославівна, учениця 10 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Київської області (ІІІ місце).
  7. Мешко Владислава Володимирівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Вороньківський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області (ІІІ місце).
  8. Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).7248 n 1
 
        Трудове навчання (технології) – 17 – 22 березня 2019 року, м. Чернівці:
  1. Петрова Юлія Юріївна, учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (ІІІ місце).
  2. Халімонов Станіслав Вікторович, учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області (І місце).P3226984
 
          Правознавство – 17 – 21 березня 2019 року, м. Івано-Франківськ:
 
  1. Лавренюк Анна Вадимівна, учениця 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради Київської області (ІІІ місце).
 
           Історія – 18 – 22 березня 2019 року, м. Львів:
  1. Вадзінський Іван Анатолійович, учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради Київської області (ІІ місце).
  2. Мудра Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Комунального опорного навчального закладу «Трушківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області» (ІІІ місце).
  3. Михальченко Владислав Русланович, учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
  4. Бернадська Ангеліна Анатоліївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Володарської районної ради Київської області (ІІІ місце).6784 n
       Економіка – 18 – 22 березня 2019 року, м. Біла Церква:
  1. Одрина Олександр Васильович, учень 10 класу Телешівського навчально-виховного об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області (ІІІ місце) .
  2. Рурак Катерина Миколаївна, учениця 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради Київської області (ІІІ місце).
  3. Кагарлицький Роман Євгенійович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).a996 V
       Математика – 11 – 15 березня 2019 року, м. Черкаси:
 
  1. Козурак Денис Олександрович, учень 8 класу Навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області (ІІІ місце).
        Хімія – 17 – 22 березня 2019 року, м. Київ:
  1. Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 8 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Київської області (ІІІ місце).
  2. Мандзяк Дмитро Миколайович, учень 9 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9» Фастівської міської ради Київської області (ІІІ місце).6894 n
        Екологія – 11 – 15 березня 2019 року, м. Кременець Тернопільської області:
  1. Белінська Анастасія Миколаївна, учениця 10 класу Лютізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області (ІІІ місце).
  2. Андрієвська Вікторія Борисівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (ІІІ місце).
        Українська мова і література – 24 – 28 березня 2019 року, м. Кропивницький:
  1. Громадюк Любомир Тарасович, учень 10 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Вишгородської районної ради Київської області (II місце).
  2. Угнівенко Аліна Олександрівна, учениця 11 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області (II місце).
        Іспанська мова – 24 – 29 березня 2019 року, м. Чернігів:
 
  1. Мартиненко Оксана Володимирівна, учениця 9 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - Центр реабілітації» (III місце).
        Російська мова та література – 24 – 27 березня 2019 року, м. Київ:
  1. Кульчинська Марія Романівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області (III місце).
        Французька мова –24 – 29 березня 2019 року, м. Ужгород:
  1. Базарна Анна Денисівна, учениця 11 класу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області (III місце).