Друк

Відкриття навчально-практичного центру на базі Катюжанського вищого професійного училища.

 DSCN0547       Сьогодні, 22 грудня 2018 року, на базі Катюжанського вищого професійного училища відбулося відкриття навчально-практичного центру сільськогосподарського напряму з підготовки кваліфікованих робітників за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

         На урочистій церемонії відкриття центру були присутні почесні гості: Павло Хобзей – заступник Міністра освіти і науки України, Микола Кучинський – директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки, В'ячеслав Кучер – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Віра Рогова – директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

DSCN0482Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей наголосив, що модернізація та розвиток системи професійно-технічної освіти є одним з пріоритетних завдань Уряду в контексті забезпечення економічного зростання країни в цілому і побажав молоді не боятися ставити високі цілі та досягати їх.

Створення центру на базі Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище» стало можливим завдяки підтримці держави та керівництва області. Так, на створення навчально-практичного центру з державного бюджету у 2018 році виділено кошти в сумі 10 550,00 тис грн. Закуплено новітню сільськогосподарську техніку: комбайн зернозбиральний із зерновою жаткою, трактори, культиватор, плуг оборотний, сівалку, каток зубчасто-кільчастий гідрофікований тощо, завдяки чому учні закладу отримали можливість опановувати професію на найсучаснішій техніці.DSCN0542 1

Київською обласною державною адміністрацією подаровано центру навчально-тренінговий клас, придбаний за кошти обласного бюджету.