Друк

Тренінг для батьків «Вчимося розуміти своїх дітей»

FB IMG 1543917869371  У рамках впровадження концепції «Нова українська школа» педагогічний колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» продовжує активно співпрацювати з батьками учнів (обговорювати типові проблеми в трикутнику «учні-батьки-школа». 3 грудня 2018 року відбулася незвичайна зустріч батьків учнів 7-8 класів із завідувачем відділом практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Н. О. Маковкіною та практичним психологом школи О. М. Глобець. Захід пройшов у формі тренінгу «Вчимося розуміти свою дитину», адже велика роль у вихованні майбутньої дорослої людини відведена саме сім’ї.

IMG 6462Добре розуміючи, що головне завдання сімейного виховання полягає в тому, щоб допомогти дитині стати компетентною людиною, яка застосовує конструктивні засоби для формування почуття власної гідності і досягнення певного положення в суспільстві, батьки з перших хвилин активно включилися у процес обговорення і були безпосередніми учасниками всіх завдань, які дали можливість краще пізнати дітей і себе. Зокрема, присутні, працюючи в групах, отримали інформацію про стилі виховання, визначили можливі наслідки застосування їх на дітях, створили ексклюзивні колажі «Наші діти» та презентували їх іншим.IMG 6486

Наприкінці батьки прослухали притчу «Крамника можливостей» та висловили захоплення і задоволення таким видом співпраці як тренінг.