Друк

Інклюзивна освіта: міжнародний досвід та пріоритети впровадження у Київській області

PA23529523 жовтня 2018 року директори 41 інклюзивно-ресурсного центру Київської області стали учасниками українсько-чеського практичного семінару «На шляху до інклюзії. Як працювати з іншістю у школі», який відбувся на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».  

  PA235315  У семінарі взяли участь Рогова Віра Борисівна, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Бржетіслав Свозіл, доктор природничих наук та філософії, директор ЗШ Лабіринт та менеджер проекту Open Scool Space; Маркета Седлакова, викладач кафедри «соціальна педагогіка» педагогічного факультету Університету Т.Ґ. Масарика; Деніса Денґлерова, доктор наук, психолог, викладач кафедри «Соціальна педагогіка» педагогічного факультету Університету Т.Ґ. Масарика;  працівники ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК». 

На семінарі розглядалися питання:

процес інклюзії у Чеській республіці. Співпраця «школа – батьки – педагогічно-психологічні консультації». Приклади позитивного досвіду закладів освіти;

учень із особливими освітніми потребами у класі: діагностика, методика, корекція.

У ході проведення семінару відбулася конструктивна дискусія з питань створення інклюзивного середовища у закладах освіти, підготовки вчителя до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та організації роботи з батьками.

За результатами роботи семінару директори інклюзивно-ресурсних центрів отримали сертифікати.PA235352