Друк

Військово-патріотичний тиждень у Борисполі

a1З 08 жовтня по 14 жовтня 2018 року у місті Бориспіль був проведений військово-патріотичний тиждень, у рамках якого у всіх закладах освіти відбулися тематичні заходи: екскурсії до Бориспільського державного історичного музею, книжкові виставки, викладки літератури та тематичні полички в бібліотеках закладів освіти, тематичні бесіди, години пам’яті, відео уроки, спрямовані на виховання у молоді почуття поваги до героїчного минулого та сьогодення України. Продовжуючи славні і шляхетні традиції українського народу, у Бориспільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 11 жовтня був проведений щорічний спортивно-розважальний фестиваль «Козацькі забави».

a3Святкували 25-річчя від дня заснування цього свята. Учні школи вкотре випробовували себе в ролі козачат. На дітей чекали цікаві конкурси, ігри, смаколики, козацькі страви. a2Учасники  переправляли сало, кидали булаву, саджали у піч чавуни.Проявивши неабияку спритність, витривалість і силу, діти впоралися із випробуваннями, за що були нагороджені грамотами і солодкими подарунками. 12 жовтня на стадіоні «Колос» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»,приурочений Дню захисника України. У заході взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти міста. Учасники продемонстрували свої найкращі якості та своє прагнення до перемоги.a4

Також учні та вихованці закладів освіти були учасниками міського фестивалю «Єдина родина захисника України», що проходив на території Бориспільського державного історичного музею.