Друк

Кращим творчим колективам

елерінаНавесні 2018 року 16 творчих колективів Київщини звітувались на присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 28.09.2018 № 1035 на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам Київщини присвоєно та підтверджено почесні звання «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив». 

веселочкаПрисвоєння почесного звання є однією з форм підтримки, стимулювання та заохочення дитячих творчих колективів, піднесення рівня їх майстерності. Народні та зразкові творчі дитячі колективи є окрасою Київщини і гідно представляють Україну за її межами. капризКолективи плідно працюють, мають високий художній рівень, відроджують і примножують надбання національної культури та художньої спадщини українського народу, а також мають значні досягнення в галузі пропаганди національної культури на міжнародному рівні.перлина росі

Щиро вітаємо вихованців та їх керівників з почесними званнями, які вони отримали заслужено. Бажаємо вам нових успіхів та творчих злетів і перемог! Ми пишаємося вами!

               Додаток_до_наказу_№_1035