Друк

Незабутні акорди яскравого МАНівського літа

DSC 0246 331 серпня 2018 року у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернат II-IIIступенів – Центр реабілітації завершилися обласні літні профільні тематичні зміни. Для 540 обдарованих дітей Київщини табір МАН став унікальною можливістю не тільки відпочити й оздоровитися, а й знайти нових друзів, збагатитися знаннями, розвинути власний творчий потенціал.

Тут завжди панував піднесений настрій і позитив, кипіла командна робота над творчими проектами, радувало щире спілкування з новими друзями та креативними педагогами табору. Месседжем табору стали слова «МАН об’єднує». То ж не дивно, що в день від’їзду, занотовуючи контакти одне одного, діти не могли втримати сліз…

DSC 0246 1

Урочистості з нагоди закриття профільних змін проходили протягом двох днів. 30 серпня відбулося заключне свято – драйвовий вечір талантів, у постановці якого були вокальні і хореографічні виступи, театралізовані номери, творчі сюрпризи, яскраві й несподівані ідеї в оформленні… Хоча для більшості юних артистів виступ на сцені табору був їх творчим дебютом, однак діти впоралися на відмінно й зірвали шквал аплодисментів.

На урочистостях з нагоди закриття табору зі сцени звучали слова вдячності всім, завдяки кому табір відбувся і став для дітей яскравою сторінкою у їх житті. На знак глибокої вдячності і поваги юні МАНівці підготували також особливі почесні нагороди – Золоті зірки мудрості «Smart generation – 2018» для директора департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віри Борисівни Рогової, директора Київського облаcного позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Світлани Анатоліївни Минзар та директора Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації Анатолія Івановича Косовського.

DSC 0246 2

Теплу атмосферу заключного свята чудово передає колективне фото юних МАНівців та педагогів. А щоб цей день тривав якомога довше, на майданчику поблизу закладу запалало яскраве вогнище…

DSC 0246 4

31 серпня традиційно відбулася урочиста церемонія вручення нагород найбільш активним, творчим, креативним дітям.

Проте найбільша винагорода, безперечно, це сама можливість відпочити у таборі МАН, що став для дітей простором успіху, щирого спілкування та самореалізації.  

DSC 0246 5