Друк

Вітаємо юних авамоделістів !

36614417 1941285919495337 9Нещодавно у м. Конотоп Сумської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (ІV ранг). Організатори змагань −Український державний центр позашкільної освіти, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Конотопський центр дитячої та юнацької творчості.

У заході взяли участь 14 команд з Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Рівненської, Львівської, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Запорізької областей.
Змагання проводилися в командній та особистій першості у п’яти класах вільнолітаючих моделей, під час яких юні авіамоделісти показали свою майстерність у запуску планерів та керуванні моделями.

36614417 1941285919495337 10З приємністю зазначимо, що команда Київської області у складі вихованців авіамодельного гуртка Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Миколаєнко А.О.), виборола друге місце у командній першості класах моделей малих форм. Змагання проходили за несприятливих погодних умов, тому не обійшлося і без поломок. Сонячна безвітряна погода останнього дня дала змогу учасникампоказати яскраві і захоплюючі польоти. В небі розгорнулося справжнє авіашоу, під час якого демонструвалися навички учасників щодо пілотування та керування авіамоделями.
Команди–призери, переможці в номінаціях, а також їхні наставники нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо всім юним авіамоделістам натхнення та підкорення нових спортивних вершин!