Друк

Стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху»

jtjtрlglg 1026 червня 2018 року у Боярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбувся І етап стратегічної сесії «Нова українська школа – школа успіху» під керівництвом начальника відділу освіти Києво-Святошинської державної адміністрації М. Івашка.

У роботі сесії взяла участь Т. Балашова, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації,

Начальник відділу освіти підвів підсумки діяльності відділу освіти, районного методичного центру та закладів освіти району за 2017/2018 н.р. та означив завдання щодо реформування освітньої галузі в умовах Нової української школи.

З вступним словом актуалізації завдань щодо впровадження Нової української школи в 2018/2019 навчальному році виступила завідувач районного методичного центру Л.Лахтадир.

Для обговорення питань стратегічної сесії та напрацювання рекомендацій було створено дев’ять фокус-груп.

jtjtрlglg 11

Керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти під час стратегічної сесії обговорили ряд важливих питань щодо реформування освітньої галузі, а саме:

- ефективне управління Новою українською школою: сучасне бачення стратегії розвитку закладу;

- професійний розвиток педагогічних працівників;

- зміст освіти та технології Нової української школи;

- забезпечення наступності в діяльності закладів дошкільної та загальної середньої освіти в умовах Нової української школи;

- формування освітнього простору Нової української школи;

- роль батьків і громадськості у становленні Нової української школи;

- випускник Нової української школи: який він?

- розвиток ключових компетенцій випускника Нової української школи засобами позашкільної освіти.

У рекомендаціях, що були прийняті за підсумками роботи сесії, йшлося про необхідність обговорення вищезазначених питань в педагогічних колективах закладів освіти району та прийняття стратегічного плану розвитку Нової української школи в Києво-Святошинському районі.

До питань реформування освітньої галузі педагогічна громадськість району повернеться в серпні 2018 року, коли буде проведено другий етап стратегічної сесії “Нова українська школа — школа успіху”