Друк

Cтратегічна сесія м.Переяслав-Хмельницький

jtjtрlglg 6У місті Переяславі-Хмельницькому проведено освітянське зібрання з метою обговорення актуальних питань розвитку освітньої галузі. Стратегічна сесія педагогічних працівників міста «Нова українська школа – школа успіху» відбулася 25 червня 2018 року за участі Валентини Губенко, заступника міського голови; Петра Ярмоленка, начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, Анелії Ковальської, голови профспілки працівників освіти міста.

Петро Ярмоленко запевнив, що влада міста буде докладати максимум зусиль, щоби успішно провести реформи Нової української школи, яка має виховати креативну, талановиту та, головне, конкурентноспроможну молодь. Було акцентовано увагу на тому, що ті зміни, які ініціює уряд України (розвивати дошкільну мережу, ліквідовуючи черги, фінансово підтримувати пілотні проекти та позашкільну освіту), будуть успішно реалізовані в освітніх закладах міста. Начальник відділу освіти зауважив про необхідність підготовки управлінця Новою українською школою з сучасним баченням стратегії розвитку закладу.

Стратегічна сесія відбувалася у формі дискусії, до якої долучалися безпосередньо начальник відділу освіти, педагоги та методисти міського методичного кабінету. Було розглянуто ряд актуальних питань: ефективність успішного впровадження освітніх реформ на практиці, готовність дитини до навчання в умовах Нової української школи, професійний розвиток педагогічних працівників, підготовка вчителя-професіонала з інноваційним мисленням, готового до роботи на принципах Нової української школи, новації та сучасний підхід у роботі закладів освіти.