Друк

Зустріч соціальних партнерів за участю представників професійної освіти Литви

SAM 2755 213 червня 2018 року на базі КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулася зустріч соціальних партнерів у форматі круглого столу «Європейські мережі і платформи: можливості партнерства для української професійної освіти». На зустрічі була запрошена делегація педагогічних працівників з Литовської Республіки, яку очолила керівник Литовської асоціації професійно-технічних навчальних закладів Олена Пелакаускен. Учасників заходу привітала Віра Рогова - директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Учасники круглого столу обговорили питання створення за європейськими стандартами дієвої системи співпраці та домовилися про налагодження взаємодії й обмін досвідом між представниками професійно- технічної освіти України і Литви.

SAM 2755 1

Колеги з Литовської Республіки презентували свій формат професійно-технічної освіти. Для наших освітян це стало поштовхом до змін, передбачених концепцією «Нова українська школа», мотивацією для запровадження нововведень у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

SAM 2755 3

Для гостей учні та педагогічні працівники підготували зони професійної майстерності, де представили роботи учнів та майстрів виробничого навчання, а також провели   майстер-класи.

SAM 2755 4

Зустріч пройшла результативно, оскільки її учасники змогли не тільки обговорити назрілі проблеми системи професійної освіти, але й знайти відповіді на найбільш актуальні питання.