Друк

Відкриваємо нові горизонти разом з МАН: школярка з Київщини представляла Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії

ttutgkjgk 2Делегація з України взяла участь у Міжнародній олімпіаді з філософії (International Philosophy Olympiad), яка відбулася в Республіці Чорногорія. Серед 50 країн і більш як 200 учасників інтелектуального змагання філософське бачення світу і своє Я презентували Савотіна Валерія, учениця Світильнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Броварського району, переможець ІV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів, та Карина Верхоломова з Херсона.

Українська команда показала гідний результат і високу оцінку міжнародного журі, піднявшись на 30 позицій у загальній підсумковій таблиці філософських змагань порівняно з минулорічною олімпіадою.

Цьогорічна олімпіада зібрала рекордну кількість учасників, а її тематика була присвячена екологічній свідомості. Для учасників олімпіади організували дійсно цікаву і насичену програму екскурсій, тренінгів і розваг. Нові друзі, нові враження, знайомство з колоритом і традиціями Чорногорії – все це, за словами учасників Міжнародної олімпіади, дійсно захоплююче!

ttutgkjgk 3

Офіційно за підтримки Міністерства освіти і науки України делегація України вдруге бере участь в IPO за результатами національного відбору, організованого у партнерстві НЦ «Мала академія наук України» і факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

А вже у вересні відбудеться перший етап наступної Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів. Запрошуємо юних філософів до участі у цікавому змаганні, щоб зійтися в інтелектуальній та фаховій боротьбі за право представляти Україну на «IPO-2019» у Римі!