Друк

День творчості у таборі «Веселка» м.Ржищів

ttutgkjgk 7Щодня табірне дозвілля сповнене різноманіттям цікавих заходів. І сьогоднішній день виявився не менш захоплюючим.

Ранок в пришкільному таборі «Веселка» Ржищівської ЗОШ І-ІІ ст. розпочався із перегляду мультфільмів та музичної ранкової зарядки «Веселі колобочки».

Цікавою була екскурсія до Ржищівського музею образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного, де для дітей був проведений майстер – клас з травоплетіння. Майстриня даного виду ремесла Олена Миколаївна Маврова розповіла дітям чому сіно пахне м’ятою, що таке берест та як можна виготовити корзини з цього природного матеріалу, навчила робити свічки із соснової шишки. Діти із задоволенням бавилися з сіном та виготовили кумедних зайчиків із сухотрав’я. Олена Миколаївна розповіла про своє ремесло, його історію та важливість повернення до природних матеріалів та використання їх у нашому побуті.

ttutgkjgk 8

Потім усі дружно вирушили до Будинку дитячої та юнацької творчості. Керівники гуртків провели для дітей майстер – клас з виготовлення килимків з матеріалів рослинного походження. Працювали дітлахи творчо та наполегливо.

День був насичений приємними моментами та позитивними емоціями.