Друк

Звіт керівника закладу освіти на зборах трудового колективу

ttutgkjgk 607 червня 2018 року у приміщенні актової зали школи відбулися збори трудового колективу Таращанського навчально-реабілітаційного центру, на яких заслухали звіт директора, Васіної Н. М., за 2017/2018 навчальний рік. На збори було запрошено голову батьківського комітету, голову та членів Піклувальної ради, представників громадськості.

В своєму виступі Надія Михайлівна зупинилась на основних питаннях діяльності освітнього та корекційно-відновлювального закладу освіти, управління яким здійснювалось в межах її компетентності щодо забезпечення якісної реалізації основних завдань державної політики в системі освіти і науки відповідно до чинного законодавства.

ttutgkjgk 6

Глибоко було проаналізовано виконання основної мети та завдань НРЦ у світлі сучасних тенденцій в спеціальній освіті; роботу з кадрами; управління освітнім процесом; особливості методичної та виховної роботи; соціально-психологічний супровід   освітнього процесу та працевлаштування випускників; питання реабілітації та медичного супроводу;організації харчування,оздоровлення вихованців, а також питання фінансово-господарської діяльності та залучення позабюджетних коштів, направлених на зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної баз Таращанського НРЦ.

Завдяки успішній співпраці адміністрації та всіх учасників освітнього процесу, органів місцевого самоврядування, 2017/2018 навчальний рік закінчено успішно.

Роботу директора Таращанського навчально-реабілітаційного центру було оцінено на «задовільно».