Друк

Про відзначення Дня захисту дітей

34284693 6Весело відзначити свято – День захисту дітей 01 червня 2018 року – вирішили вихованці Фастівських міських садочків. І задля цього вони відправилися до міського парку культури і відпочинку ім.Гагаріна, де усім фастівчанам показали, які ж вони творчі та веселі.

Концертна програма вдалася на славу! Тут вже малюки мали нагоду і танцювати, і співати, і розповідати вірші. Порадували діток та усіх гостей свята різноманітні руханки та невеличкіфлеш-моби, в яких могли взяти участь фастівчани.

До організації свята з нагоди Дня захисту дітей долучилися садочки «Казка», «Берізка», «Малятко», «Джерельце», «Дзвіночок», «Унава», «Теремок», «Ромашка» та «Зірочка». Попри хвилювання, малюки показали свої таланти в повну силу, даруючи гостям свята максимум позитивних емоцій та веселий настрій.

Днем раніше у міському Палаці культури фастівчани мали нагоду переглянути веселу виставу «Сашка-Барашка», які підготували міським діткам творчі колективи міського Палацу культури. Завітати на це чудове дійство міг кожен бажаючий – вхід був вільний.