Друк

Країна дитячих мрій

IMG 20180601 104331 301 червня 2018 року Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості взяв участь у міському   святі для дітлахів Василькова. Цього дня відбувся концерт за участі Зразкової студії дитячої естрадної пісня «Лілея» ( керівник Бобир А.О.),   Народного хореографічного колективу «Веселка» (керівник Монарх Є.Ю.), вихованці студії образотворчого мистецтва «Художній розпис» (керівник Канцедал В.В.) презентували дефіляду «Казковий сон» з виготовленими власноруч етноіграшками та авторською колекцією суконь, розписаних технікою батик.

Педагоги та вихованці гуртків декоративно - ужиткового напряму провели майстер-класи для дітей з пришкільних таборів: «Юний скульптор» (керівник Чепурда Л.В.), «Інтерактивна сопілочка» (керівник Баранова А.О.), «Пісочна анімація» (керівник Коваленко О.В.) та «Умілі ручки» (керівник Шишацька Л.М.). Після закінчення свята всі діти отримали морозиво від Служби у справах дітей та сім'ї Васильківської міської ради.

IMG 20180601 104331 4

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту, тож будьмо уважними до наших дітей і зробимо все, щоб їхні мрії здійснилися!