Друк

Наші діти - наше майбутнє!

IMG 20180601 104331 11 червня – Міжнародний День захисту дітей. Яскраво та радо, втім, як завжди, відзначили його на Яготинщині.

Діти з  мовних та пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням активно долучилися до районного свята з нагоди Дня захисту дітей. В цей день стала традиційною участь Яготинської футбольної команди дитячо-юнацької спортивної школи в обласному дитячому турнірі з футболу пам’яті тренера-викладача Ю.Г. Крежевицького, що відбувся на міському стадіоні «Колос». Із вітальним словом перед дітьми та вчителями міста і району виступили перші люди Яготинщини: голова Яготинської районної державної адміністрації Шмигановський В.С., голова Яготинської районної ради Грицай В.Г., міський голова Дзюба Н.М.

Із молодшими школярами, лідери учнівського самоврядування Лушня Вікторія та Павленко Вікторія провели гру «Веселі світлофорики», залучивши до розваги всіх бажаючих малят та дорослих.Сприяла підготовці учнів-лідерів координатор районної ради дітей Яготинщини Богомаз Я.М.

Яготинським будинком дитячої та юнацької творчості проведено захоплюючі майстер-класи: «Декоративний розпис», «Мій край - Яготинщина!». Дітям вдалося не лише привернути увагу начальника відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації Степанченко М.Т., а й залучити її до роботи в майстер-класах.

Святковому настрою також сприяли солодощі та розваги на каруселях, розважальних майданчиках.

Нехай у наших дітей   свято буде кожен день!

IMG 20180601 104331 2