Друк

Яке прекрасне це очікування…

DSC 0289 3Казково! Милозвучно! Довгоочікувано!...

Саме так пролунав 25 травня в 17 закладах загальної середньої освіти  Яготинського району останній дзвоник для 3481 учня та їх вчителів. Дев’ять місяців шкільного життя – це символічний цикл, протягом якого діти здобувають знання, навички, вміння; творять, ростуть, товаришують, розвиваються. І цей процес вічний як саме життя.

Для когось 2017/2018 навчальний рік - це останній рік перед дорогою в доросле життя, а для когось тільки чергова сходинка до олімпу здобуття загальної середньої освіти.

Це свято вражає щороку нас своєю урочистістю та силою надії за майбутнє, з якою одинадцятикласники йдуть зі стін школи, обравши нову сторінку свого, вже дорослого, життя. Із сумом в очах споглядають лише вчителі та батьки, які в цей час втрачають те цінне, що плекали довгих 11 років у «шкільній колисці». Та смуток цей тимчасовий. Пройде літо і подруга осінь нас знову покличе у родинне коло школи аби продовжити навчання.

DSC 0289 2

Із вітальним словом відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста та району перші особи Яготинщини: голова Яготинської районної державної адміністрації Шмигановський В.С., голова Яготинської районної ради Грицай В.Г. та їх заступники, міський голова Дзюба Н.М., начальник відділу освіти Степанченко М.Т., начальники відділі адміністрації та представники відділу освіти, побажавши присутнім миру, добробуту, здійснення мети та гарного літнього відпочинку. Тож нехай сьогодні здійсняться лише найкращі побажання!

Миру та добра нам та нашим дітям!

DSC 0289 1