Друк

Я маю право 2018

pravo 118 травня 2017 року, в приміщенні Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» були підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» до Дня захисту дітей. Конкурс проводився за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Горгана Олександра Любомировича. Організатори регіонального етапу конкурсу в Київській області – Головне територіальне управління юстиції у Київській області, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

         Метою конкурсу є розвиток морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.pravo 3 Цьогоріч на конкурс подано понад 100 дитячих робітвихованців гуртків, творчих об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 22 районів та 10 міст Київської області. На підставі висновків журі під головуванням Андрія Олексійовича Круця, першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області переможцями та призерами регіонального етапу конкурсу визнано учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

За підсумками роботи журі було визначено 6 кращих робіт у молодшій, середній та старшій групах, які будуть направлені до Всеукраїнського організаційного комітету Конкурсу для подальшої участі.

НОМІНАЦІЯ «ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА»pravo 2

Молодша група (від 6 до 10 років)

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Середня група (від 10 до 14 років)

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Старша група (від 14 до 18 років)

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

НОМІНАЦІЯ «КОЛЕКТИВНА РОБОТА»

Молодша група (від 6 до 10 років)

І місце

Середня група (від 10 до 14 років)

І місце

ІІ місце

Заохочувальні:

12. Шпак Марія Василівна, вихованка КЗ ФМР «Фастівський центр позашкільної роботи», робота «Я маю право на відпочинок».pravo 4