Друк

Дівчата в IT: відкриваємо інтернет-простори разом

IMG 1Мережна академія Cisco запросила юних МАНівців на цікаву зустріч - День дівчат в IT. Захід проведено у кінці квітня 2018 року спільно з Інститутом модернізації змісту освіти в рамках ініціативи «Stem-весна» за  підтримки міжнародної корпорації CiscoSystems в Національному університеті імені Тараса Шевченка.

IMG 6У заході взяли участь учениці Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7  та Таращанського  навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня»  разом зі своїми вчителями інформатики Котелевець Наталією та Хлівною Яною.

З вітальним словом перед аудиторією юних шанувальниць IT-технологій  виступила декан факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем  Національного університету імені Тараса Шевченка Анісімова І. О. та заступник декана Ніконова В. В., які розповіли про переваги навчання на факультеті.

У форматі відеоконференції відбулося спілкування з інженером глобального центру підтримки Cisco Юлією Супрунівською, що ознайомила учнівську молодь з напрямками роботи корпорації Cisco Systems, особливостями навчання та можливостями для розвитку особистого  потенціалу.IMG 5

Друга частина заходу мала інтерактивний характер, що дуже сподобалося дітям. Дівчата були активними учасниками он-лайн вікторини Kahoot та фотоквесту. Для педагогів проведено он-лайн вікторину Kahoot, за результатами якої вчителя інформатики Котелевець Н.В. нагороджено пам’ятним призом за найкращий результат.

По закінченню заходу заклади освіти отримали сертифікати, які надають можливість співпрацювати з міжнародною корпорацією Cisco. IMG 7