Друк

«Ми такі, як усі!»

31790702 5Щороку 5 травня в Україні відзначається Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Цього дня світова спільнота переосмислює усе, що зроблено для людей з особливими потребами, і консолідуються зусилля задля їх гармонійної інтеграції в сучасне суспільство.

У рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка, Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка відбувся святковий захід «Ми такі, як усі!», організований Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Комунальною установою Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс».

31790702 6

Під час заходу вихованці гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» виступили з творчими номерами – піснями, віршами та гуморесками. Організована виставка художніх творів та виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

Також був спеціально облаштована фотозона, всі присутні мали змогу зробити фото на згадку.

Діти одержали подарунки, нагороди та яскраві й незабутні враження!

31790702 7