Друк

Перемога студентів на Всеукраїнських змаганнях з метань

3 326-27 квітня 2018 року у Кам’янець-Подільському відбулися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука. Участь у цих змаганнях прийняли і представники Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, під керівництвом тренера – викладача кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Анатолія Самолюка.

У секторі зі штовхання ядра серед юніорів змагалася студентка 1 курсу факультету фізичного виховання нашого вишу Тетяна Кравченко, яка здобула перемогу з результатом 14м 63см. Спортсменка виконала норматив для участі у Чемпіонаті Світу серед юніорів, який відбудеться в липні цього року у Фінляндії.

Серед чоловіків зі штовхання ядра срібну нагороду здобув випускник факультету фізичного виховання Віктор Самолюк, встановивши особистий рекорд 19 м 70 см. Серед жінок у секторі зі штовхання ядра змагалася викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Анна Самолюк, де посіла 3 місце з результатом 15м05см.

3 2

Висловлюємо подяку за підготовку спортсменів тренеру Самолюку Анатолію Ананійовичу!

Бажаємо успіхів та новий перемог!