Друк

Семінар-практикум для педагогічних працівників НРЦ

P80411 132933 4 127 квітня 2018 року завершив роботу триденний семінар-практикум для педагогічних працівників навчально-реабілітаційних центрів Київщини на тему: «Соціальна адаптація дітей з особливими освітніми потребами в умовах реформування системи інтернатних закладів», що проходив на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» за підтримки проекту «Розробка і впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягу надання послуг з догляду на сімейній основі у Київській області».

Лекторами семінару та керівниками робочих груп були наукові працівники Київського університету ім. Б. Грінченка, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, методисти науково-методичних центрів інклюзивної освіти.

P80411 132933 4 2

Командою тренерів, згідно з програмою навчання, 50 учасників заходу було ознайомлено з новітніми методами та засобами організації корекційного та реабілітаційного процесу в умовах навчально-реабілітаційних центрів.

По закінченню семінару педагогічним працівникам НРЦ було вручено сертифікати.

P80411 132933 4