Друк

Герої сучасності. Київщина

hjhkhk 9Нікого не залишив байдужим обласний захід, учасниками якого стали учні та педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини, – конференція-презентація результатів ІІ етапу Обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина». Невимовний біль і щем, захоплення і гордість, сльози радості за живих і сльози смутку за тих героїв України, кого вже немає з нами, – шквал емоцій переповнював присутніх у залі Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, де 26 квітня 2018 року  відбувалася презентація творчих доробків пошукової діяльності профтехосвітян області, яка триває уже офіційно два роки.

Герої АТО, герої Автомайдану, волонтери, випускники та батьки учнів закладів професійно-технічної освіти регіону, які розлетілися по всій Київській області, а то й Україні, – вони цього дня не сходили з екранів презентацій; про них говорили і згадували найсвітліші і найтрагічніші сторінки їхнього життя; їм присвячували поезії і пісні; за них молилися у щирій молитві…

hjhkhk 10

Близько 200 осіб були присутніми на конференції-презентації. Це учні та педагоги закладів професійно-технічної освіти Київської області, студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Коледжу культури і мистецтв. Приємно, що не оминуликонференцію своєю увагою і представники професійно-технічної освіти міста Києва: методисти Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м.Києві, викладачі предмету «Захист Вітчизни», заступники директорів з виховної роботи, які вже не перший рік долучаються до спільних профтехосвітянських заходів, що проводить Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області.

Справжніми витворами мистецтва стали карти «Єдина Україна», виготовлені колективами закладів професійно-технічної освіти Київської області та представлені на виставці «Єдина Україна». Матеріалами для виготовлення даних шедеврів стали гіпсокартон і метал, дерево і текстиль, макаронні вироби і продукти харчування, бісер і стрічки – усе, з чим працюють майбутні кваліфіковані робітники. Та попри різноманітність матеріалів, усі вироби передавали єдину ідею – ідею цілісності, неподільності нашої держави.

По завершенні заходу усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами за участь у заході та дипломами за творче і креативне втілення ідеї єдності України через виготовлення карти «Єдина Україна».