Друк

Змагання з баскетболу серед збірних команд ЗЗСО міста Бучі

hjhkhk 626 квітня 2018 року на спортивному майданчику з гумовим покриттям Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4 відбулися фінальні ігри міських змагань з баскетболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти. Це вже традиційні змагання в весняну пору року, в яких вперше взяла участь команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №1 та вдруге дві команди Бучанської СЗОШ I-III ст. №5.

Традиційно, напередодні команди змагались за право грати у фіналі у групових іграх у спортивних залах НВК №3 та СЗОШ I-III ст. №5. Групові ігри нераціонально по часу проводити на сучасному баскетбольному майданчику. 3 I групи у фінал вийшли команди Бучанської Української гімназії (I місце) та друга команда СЗОШ №5 (II місце – друга команда), з II групи - відповідно команда СЗОШ №5 та НВК №4. Ігри в другій групі запам’яталися сенсаційною перемогою команди ЗОШ №1 над командою НВК №2.

hjhkhk 7

У фіналі відповідно до Регламенту команди-переможниці своїх груп грали з командами, які у інших групах зайняли другі місця. Переможці відповідно отримували право грати за I - місце, команди, які поступилися – за III - місце.

У грі за III – місце зійшлися команди НВК №4 та СЗОШ №5 (друга команда). Гра була доволі цікавою та напреженою. З невеликою перевагою у 6 очок перемогу святкувала команда НВК №4.

У фіналі команда СЗОШ №5 переграла команду Бучанської гімназії та в 5-е поспіль стала переможцем міських змагань та володарем перехідного кубка. Бучанська Українська гімназія стала другою.

Кращим гравцем турніру визнано учня Бучанської СЗОШ №5 Лук’янчука Миколу.

Вітаємо переможців та призерів з успішним виступом у даних змаганнях!!!