Друк

Запрошуємо у цікавий світ права

29570785 37У рамках Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» з вихованцями гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» (керівник гуртка Носач О.В.), який працює на базі Калинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Васильківського району проведено низку заходів.

Першою у правоосвтіньому циклі стала зустріч дітей з державним виконавцем Васильківського міськрайонного відділу ДВС Попковою Є.А., яка побудувала з гуртківцями діалог на тему «Твої права – твій захист».

29570785 38

Нові знання та яскраві враження подарували учням екскурсії до сесійного будинку Верховної ради України та Національного банку України. За словами юних дослідників, ці відвідини – чудова можливість не тільки насолодитися красою архітектури та інтер’єру споруд, а й дізнатися про цікаві факти з історії становлення та розвитку українського парламентаризму, сьогодення Верховної Ради України, ознайомитися з унікальною колекцією пам`ятних монет, дізнатися більше про технологію захисту державної грошової одиниці тощо.          

Звичайно, екскурс у світ права для вихованців гуртка МАН не закінчився. Зокрема, вже незабаром для них буде проведено виховну годину на тему: «Ти і поліція» та інші цікаві й актуальні заходи.