Друк

«Ангели Майдану…»

IMG 3046 7Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна в третьому тисячолітті.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Гіркі події сьогодення не залишили байдужими наших ліцеїстів.

20 лютого 2018 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей - інтернат фізичної культури і спорту було організовано та проведено загальноліцейський захід щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ангели Майдану…» завдяки якому до сердець молоді вдалось донести одну із найтрагічніших сторінок історії України ХХІ століття.

Під час заходу транслювалися фрагменти документальних фільмів, прозвучали вірші, діалоги-інсценізації про подвиг героїв, в яких відчувався біль і смуток за загиблими, які засвідчили безмежну любов до своєї країни та свого народу. У цей день наш обов’язок вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які загинули за свободу, за честь, за волю своєї Батьківщини.

Жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але спогади завжди житимуть у наших серцях.