Друк

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань

23566435 7Зимовий чемпіонат України, що завершився у Мукачеве, визначив сильніших метальників України і став першим контрольним стартом для метальників у новому році. З 17 учасників змагань, вихованців Броварського вищого училища фізичної культури, 13 повернулись з нагородами різного ґатунку і другим місцем у загальному командному заліку.

Серед юніорів не було рівних у метанні спису студентці 2 курсу Шух Аліні (рез.51м 29см). Третьою тут стала також вихованка училища Зарицька Олександра (рез. 43м 61см). У юніорів у метанні спису срібну нагороду виборов студент 2 курсу Лепель Олексій (рез. 63м 34см), а у метанні молоту серед юніорок студентка 1 курсу Волошин Тетяна задовольнилась бронзовою нагородою з результатом 47м 95см.

Серед старших юнаків та дівчат не було рівних вихованкам училища у метанні спису. Весь п’єдестал та ще й почесне четверте місце вибороли спортсменки БВУФК. Золоту нагороду виборола Савджи Марна (рез. 50м 58см), срібну – Лукач Еріка (рез. 49м 42см), бронзову – Гой Марина (рез. 45м 82 см), четвертою стала Онищенко Тетяна з результатом 41м 24см. Серед юнаків у метанні спису бронзову нагороду виборов Деулін Євгеній (рез. 45м 19см). У метанні молоту серед старших дівчат золоту та срібну нагороду вибороли також вихованки училища. Перемогла з результатом 55м 30см Шатохіна Юлія, другою стала Солдатова Анастасія (рез. 47м 85см). Ще одну нагороду серед старших дівчат виборола Бондаренко Анастасія у метанні диску (рез.34м 71см).

Серед наймолодших спортсменів не було рівних у метанні спису Фельнеру Артуру, який показав результат 59м, випередивши найближчого конкурента майже на 9 м.

Вітаємо вихованців училища та їхніх наставників!