Друк

Чемпіонат України з вільної боротьби

IMG 20180207 110311 206-08 лютого 2018 року у Полтаві проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років. У перший день змагались дівчата. Чотири молоді вихованки училища вели боротьбу за право брати участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться з 2 по 11 червня у Туреччині.

Поза конкуренцією була студентка 2 курсу Акобія Аліна, яка впевнено перемогла всіх своїх суперниць у ваговій категорії до 57 кг. За крок до медалі зупинилась Масловська Ольга. У боротьбі за бронзову нагороду, у ваговій категорії до 65 кг, вона програла своїй суперниці і у підсумку посіла 5 місце. Колесник Карина у напруженій сутичці програла більш досвідченій суперниці і не змогла поборотись за медалі чемпіонату. І зовсім молода 11-ти класниця Паньків Марта намагалась бути гідною суперницею більш дорослим спортсменам. У підсумку у неї п’яте місце.

Вдало виступили випускниці училища. Ріжко Тетяна та Польова Тетяна вибороли срібні нагороди, а Кравченко Анастасія стала бронзовим призером.

Серед юнаків, вихованців училища, бронзову нагороду виборов студент 1 курсу Опанасенко Владлен (ваг.кат. до 57 кг). Більш вдало виступили випускники училища. На їхньому рахунку 2 золоті, 1 срібна і 1 бронзова нагороди. У ваговій категорії до 57 кг золоту нагороду виборов Маркович Тарас, а у ваговій категорії до 65 кг – Свирид Андрій. Срібло у Павлова Дениса ( ваг.кат. до 74 кг). Бронзова нагорода дісталась Лилику Степану ( ваг.кат. до 70 кг). Вітаємо їхніх наставників з перемогами!