Друк

Семінар-практикум вчителів суспільствознавчих предметів м.Буча

IMG 20180207 110311 1Сила вчителя – віра в себе,його свобода – відповідальність за власний розвиток, а здібності – культура самостворення. Саме тому педагоги Бучі у постійному пошуку шляхів самовдосконалення та підвищення фахової та педагогічної майстерності.

07 лютого 2018 року на базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, найстаршої школи Бучі, відбувся семінар-практикум учителів суспільствознавчих предметів закладів загальної середньої освіти міста на тему «Роль педагога в створенні умов для виявлення активності учнів. підтримка та стимулювання його творчих здібностей».

Під час теоретичної частини семінару педагоги поділилися досвідом щодо застосування різноманітних форм та технологій навчання, які дозволяють активізувати діяльність учнів, обговорили результати участі в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та права; висловили свої сподівання та перестороги щодо реформування суспільствознавчої галузі у контексті становлення Нової української школи.

Практична частина семінару складалася з відкритого уроку всесвітньої історії в 9 класі та позакласного заходу «Герої Крут. 29 січня 1918 рік – лицарський подвиг юних українців».

Під час круглого столу, яким завершувалася зустріч, обговорили широкі можливості для педагогічної автономії та творчої діяльності, які закріплює новий Закон України «Про освіту». Були вироблені рекомендації для подальшої діяльності задля забезпечення формування у школярів цілісної картини світу на основі глибокої інтеграції змісту освіти; спрямованість на успішну адаптацію дитини до постійно змінюваних обставин життя завдяки розвитку комунікативних здібностей, креативності та критичного мислення; інтелектуальне, фізичне та емоційне благополуччя учнів, розвиток потреби учнів у постійному самовдосконаленні.