Друк

Урочисту посвята учнів 5-го класу Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 - Гімназія» у перший гімназійний клас

27173679 2Минуло лише 2 місяці, як Фастівська міська рада прийняла рішення, яким було змінено тип та найменування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 на «Фастівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 - Гімназія». Треба віддати належне педагогічному колективу цього закладу, який за короткий термін зумів перебудувати свою роботу і офіційно, вже від сьогодні, запустив новий і амбіційний для міста проект.
31 січня 2018 року у краєзнавчомумузеї відбулась знаменна подія - урочиста посвята учнів 5-го класу десятої школи у перший гімназійний клас. Тобто, від нині у Фастові діє новий елітний навчальний підрозділ із поглибленим вивченням суспільних наук.

Вдивляючись у просвітлені, серйозні обличчя дітей, які присягнули бути вірними ідеалам гімназії, славним традиціям українського народу та віддавати здобуті знання на благо України, вірилось у щирість їхніх слів. За ними — майбутнє рідної школи, їхньої гордості — гімназійного класу. Усі вони — яскраві учнівські особистості, зірочки, які починають сяяти у Фастові і будуть горіти у Всесвіті. Немає жодних сумнівів, що вони гідно пронесуть звання перших фастівських гімназистів через все життя та докладуть максимум зусиль задля розквіту рідного міста.

27173679 1І вже, як першопрохідці, вони заклали нові гімназійні традиції. На посвяті богиня Афіна вручила п’ятикласникам пам’ятні знаки гімназистів, червону стрічку, яка буде урочисто перерізана при їхньому входженні до класної кімнати та символічний вогонь мудрості і знань. А батьки, нагодували учнів кашкою з примовлянням: скільки в каші крупинок – стільки гарних оцінок. Наприкінці свята вперше пролунав гімн першого гімназійного класу «Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 - Гімназія». Співали його вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти.

Радісний момент у житті цього  закладу з дітьми, педагогами і батьками розділили численні гості – представники освіти, керівники міста, випускники школи та інші. Із урочистим і доленосним святом привітали дітлахів міський голова М.В.Нетяжук та начальник управління освіти Н.Л.Єриш.