Друк

Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи

tugkkhkh 12Для педагогічних працівників районів та міст Київської області 26–27 січня 2018 року на базі Щасливського НВК «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» тренери компанії The LEGOFoundation провели навчальний тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи».

У ході тренінгу учасники мали можливість навчитися використанню елементів ігрової діяльності в освітньому процесі початкової школи, ознайомилися з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок» та освітнім потенціалом гри LEGO, дізналися, як можна використовувати  набори LEGO на уроках та як за допомогою гри організувати проектну діяльність. 

«Упевнена що здобуті знання та навички допоможуть нам зробити освітній  процес цікавішим і більш ефективним», – зазначила Шпильковська Олена, вчитель початкових класів ЗОШ № 13 м. Ірпеня.

Тепер учасники тренінгу мають виконати поставлене перед ними важливе завдання: навчити своїх колег методиці використання ігрових наборів LEGO в освітньому процесі початкової школи.

tugkkhkh 11