Друк

«Інклюзивна освіта: змістовий та управлінський аспекти»

tugkkhkh 326 січня 2018 року в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» пройшов семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з питання «Інклюзивна освіта: змістовий та управлінський аспекти».

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф.

Директор навчального закладу Слободянюк Н. Г. поділилася досвідом багаторічної роботи по впровадженню інклюзивного навчання в школі.

У роботі семінару взяла участь старший науковий співробітник лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Луценко І. В., яка зупинилася на змісті основних нормативно-правових документів,  питаннях особливостей інклюзивного навчання в частині надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Учасники семінару мали можливість відвідати заняття практичних психологів Будяк Ю. Ю. з корекції сенсорної сфери дітей з психофізичними розладами, Гавриленко Т.В. з профілактики і корекції психоемоційних розладів у дітей з ООП, учителів-логопедів Луцької Л. В., Левківської В. В. з розвитку слухового сприймання та фонематичного слуху у дітей з недорозвитком мовлення, учителя-дефектолога Кондратенко С. В. з розвитку логічного мислення, формування зорового сприйняття, пам’яті та уваги.

Керівникам закладів освіти було презентовано роботу в сенсорній кімнаті, ресурсному кабінеті та кабінеті мовленнєвої корекції, які містять сучасні інтерактивні засоби для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.