Друк

Екскурсія до Музею води

25 05 13 3424 січня 2018 року здобувачі освіти ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» групи № 4 разом з майстром в/н Петренко Л.В. відвідали «Водно-інформаційний центр» (Музей води), а також провели екскурсію в Маріїнському парку та Ляльковому театрі.

Музей води розташований в мальовничому місці на одному з пагорбів природно-культурного комплексу „Хрещатий” у центральній частині міста Києва. Споруди Центру, а це водонапірні башти та резервуари, побудовані більше 130 років тому.

Здобувачі освіти ознайомилися із зібраними експонатами, які розповідають про історію води, її всеосяжної сутності на Землі, значущості для всього людства.

Під час екскурсії здобувачі освіти дізналися про запаси води, якими володіє Україна, про те, які незворотні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому, а також про те, як забезпечувався питною водою Київ за давніх часів, скільки коштувала вода та як прокладали перший водопровід.

У захоплюючій експозиції здобувачі освіти наочно познайомилися з кругообігом води в природі, здійснили своєрідну подорож по деяких континентах та простежили танення льодовиків, випадання снігу і дощу, водоспад, виверження гейзерів тощо.