Друк

Семінар-практикум для викладачів української мови та літератури на тему: «ЗНО – 2018 на відмінно: стратегії ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення»

25 05 13 3125 січня 2018 року  Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області проведено семінар-практикум для викладачів української мови та літератури на тему: «ЗНО–2018 на відмінно: стратегії ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення».

У заході взяли участь 20 ЗППТО Київської області.

Семінар відкрила методист НМК ПТО у Київській області Лятицька Наталія Леонідівна, яка відзначила важливість підготовки учнів до ЗНО.

Досвідом про використання онлайн-ресурсів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури поділилася Титова Л.А. Розкрила роль викладача у підготовці учнів до ЗНО Праведна С.А., а Капшук В.С. накреслила шляхи ефективної підготовки до ЗНО як нової форми ДПА для учнів закладів ПТО.

25 05 13 32

Зацікавила всіх авторська методика підготовки до ЗНО з української мови викладача КВНЗ КОР “Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя- Левицького”  Яковенко Т.В.

Другим питанням семінару було підготовка до обласної літературної науково-пошукової учнівської конференції “Космічний вимір світогляду Олеся Гончара”.

Викладачі української мови та літератури брали активну участь в обговоренні теми семінару-пракимкуму.

Проведений захід став підтвердженням необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи як важливого фактора якісної підготовки учнів ЗППТО до складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.